Pousada Rancho Minero
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Er is ook privéparkeren.
Dit comfortabele Pousada Rancho Minero hotel ligt op 5 km afstand van het centrum van Delfinópolis.
De kamers van deze herberg hebben een balkon, samen met airconditioning voor uw gemak. Leuke accenten om uw verblijf te verbeteren zijn onder andere een apart toilet en een douche. De privébadkamers zijn voorzien van een apart toilet en een douche, evenals badlakens en handdoeken voor het extra comfort van de gasten.
Pousada Rancho Minero Delfinópolis heeft dagelijks een buffet ontbijt aan te bieden.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er parkeergelegenheid bij Pousada Rancho Minero hotel?
Ja, Pousada Rancho Minero hotel biedt privéparkeren gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in comfortabele Pousada Rancho Minero hotel?
Klanten van comfortabele Pousada Rancho Minero hotel moeten om 13:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Rancho Minero hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Rancho Minero hotel is $75. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in comfortabele Pousada Rancho Minero hotel?
Comfortabele Pousada Rancho Minero hotel biedt Familie Kamer, Driepersoonskamer en Vierpersoonskamer om eruit te kiezen.